10 faktów o mnie

Written by martoszka

10 faktów o mnie , bo na blogu ostatnio mało jest typowo lifestylowych postów, królują przepisy i praktyczne porady na temat podróżowania, bądź żywienia, w ostatnim czasie zapomniałam o „sobie” na blogu”. Dzisiaj na Facebooku wybiło 1000 lajków, więc to świetna okazja, aby przedstawić 10 faktów o mnie.

Poznaj 10 faktów o mnie

  1. Kocham social media i wszystko co się kręci wokół e-commerce i tym właśnie chciałabym zajmować się zawodowo. Tak naprawdę to już się zajmuje, jako Snapka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Kręci mnie to nie od dziś, pierwszym krokiem do tego był wybór studiów. Dzisiaj każdą wolną chwile, poświęcam na czytanie artykułów i bycie na bieżąco z nowinkami. Zastanawiam się nad nową kategorią na blogu o social media, jeśli bylibyście zainteresowani – koniecznie dajcie znać!
  2. Bloguje od czasu, kiedy rodzice pozwolili mi siedzieć samej przed komputerem. Jednak pierwszy blog, który prowadziłam systematycznie założyłam 6 lat temu. „Place in my life called wardrobe” był blogiem w 100% modowym, ale w momencie naprawdę sporego ruchu na blogu i wielu propozycji współpracy, przeraziłam się i zrobiłam sobie przerwę- jak wróciłam to już nie było to samo. Zdecydowałam się „zmienić branżę” i zaczęłam blogować lifestylowo już na swojej domenie, a nie na blogspocie.
  3. Nienawidzę zimnej wody, dlatego nie spotkacie mnie na basenie, chyba że to są termy bądź jacuzzi.10 faktów o mnie
  4. Kocham podróże, każdą wolną chwile chciałabym spędzać poza domem. Najbardziej intryguje mnie Azja, ale najchętniej zwiedziłabym cały świat. Dzisiaj udaje mi się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzić jakieś miejsce, a w zeszłym roku odwiedziłam ponad 15 miejsc.
  5. Jak zaczynam muszę to skończyć.  Jestem pod tym względem perfekcjonistką. Nie ważne, czy jest to projekt czy kolejny sezon, który zaczynam. Powoduje to, że każdą rzecz dopinam na ostatni guzik, a jak znajdę nowy serial to w ciągu kilku dni obejrzę wszystkie odcinki.
  6. Krótko śpię. Uwielbiam wstawać rano, aby mieć poczucie długiego dnia i wykorzystania go na 100%. Lubię robić dużo rzeczy, a to daje takie możliwości. Nie zasnę też przed północązawsze mam dużo do zrobienia. 6 godzin snu jest dla mnie wystarczające.10 faktów o mnie
  7. Jestem zakochana we Wrocławiu. Choć mieszkam tutaj od 1 lipca 2012 roku, czyli prawie 5 lat, a mam wrażenie, że mieszkam tu od zawsze. To miasto ma wyjątkowy klimat (jest tu zawsze cieplej niż gdziekolwiek indziej w Polsce), a większość ludzi jest mega otwarta i pomocna (nie bez powodu nazywa się je „miastem spotkań”).
  8. Przez 5 lat byłam wegetarianką. W tym czasie przytyłam 10kg. Wróciłam do jedzenia mięsa ze względów zdrowotnych, ale wiąż przygotowując mięso staram się o tym nie myśleć.
  9. Nigdy nie byłam dobra w pisaniu. W podstawówce ze wszystkich przedmiotów miałam 5 i 6, ale nie z polskiego. Koniec końców nauczyłam się czym się różni zdanie podrzędnie złożone od innych, ale również szybko też tego zapomniałam. Dzisiaj piszę dużo i sprawia mi to wiele radości. Będąc w podstawówce, czy w gimnazjum napewno bym się tego nie spodziewała.
  10. Kocham gorzką czekoladę. Mogłabym jeść ją w każdych ilościach. Na szczęście jest zdrowa, prawie codziennie jem przynajmniej jedną kostkę – jest to moja największa słabość.

Chcesz być ze mną na bieżąco? Poznawać wszystkie przepisy zanim pojawia się na blogu? Masz ochotę na codzienną dawke motywacji ? Dołącz od mojej grupy już dziś i ciesz się wszystkim jako pierwszy z dużą dawką motywacji i zdrowego podejścia do życia 🙂
>>kilkinij w zdjęcie i ciesz się tym wszystkim jako pierwszy<<