Beleco-Line – pora zadbać o skórę twarzy

Written by martoszka

Pora zadbać o skórę twarzy – Beleco-Line

Zazwyczaj nie poświęcam zbyt dużo czasu codziennej pielęgnacji skóry, do tej pory myślałam że wystarczy tylko lekki krem. Przyjaciółka poleciła mi wizytę w Beleco-Line i profilaktyczne zbadanie stanu mojej skóry. Wynik był dla mnie dość zaskakujący ponieważ pomimo picia sporej ilości wody okazało się, że moja skóra była bardzo słabo nawilżona. Dowiedziałam się również, że przetłuszczanie skóry w strefie T w moim przypadku jest powiązane z brakiem odpowiedniego nawilżenia.

beleco-line

Skóra chcąc się „bronić” przed utratą wody wydziela duże ilości sebum. Na podstawie wyników Aneta z pracowni kosmetycznej Beleco-Line zaproponowała mi serię zabiegów które mają na celu nawilżyć moją skórę i wyrównać poziom wydzielanego sebum. Wytłumaczyła mi jak ważna jest domowa pielęgnacja skóry. Dowiedziałam się jakie produkty powinnam używać przy codziennym demakijażu skóry i jakie kremy będą dla mojej skóry najlepsze, aby jak najdłużej utrzymać efekt wykonanego zabiegu. Pierwszy zabieg z serii wykonała od razu po badaniu.

beleco-line

Analiza skóry?

Jest to bezbolesne badanie. Dzięki, któremu moja skóra została przeanalizowana aż pod kontem 8 parametrów. Pierwszy z nich – struktura skóry – został wykonany na szyi. W tym miejscu bada się „wiek skóry”. Wytłumaczono mi, że pomiar wykonuje się na szyi, ponieważ skóra tam jest cieńsza i pozbawiona tkanki tłuszczowej. Dlatego w tym miejscu zmiany w elastyczności i gęstości skóry są bardziej widoczne. Kolejnymi parametrami były natłuszczenie, złuszczenie, pory, zmarszczki, zmiany naczyniowe, przebarwienia i nawilżenie. W moim przypadku tak jak wcześniej wspomniałam głównym problemem okazało się bardzo słabe nawilżenie skóry i problem z nadmiarem wydzielania sebum w strefie T.

beleco-line

Przebieg zabiegu

Nie było na co czekać – od razu zadecydowałam się na zabieg. Aneta dała mi do wypełnienia kartę pacjenta z różnym pytaniami. Wszystko co zostało mi zrobione w czasie zabiegu było bardzo delikatne, bezbolesne i pozwoliło mi się zrelaksować. Duże wrażenie wywarła na mnie złota świecąca maska (wygląda super), a dodatkowo dowiedziałam się że stosuje się ją przy światłoterapii.

beleco-line

Efekty

Badanie skóry wykonałam profilaktycznie, nie planując żadnego zabiegu, dlatego nie mam zdjęcia przed i po. Niestety! Ponieważ wychodząc z gabinetu czułam i widziałam w lustrze, jak moja twarz promienieje.  W nadmiarze pracy pozwoliło mi to na relaks i poprawę humoru. Cieszę się że zdecydowałam się na badanie skóry w pracowni kosmetycznej Beleco-Line, ponieważ uświadomiło mi, to jak ważna jest pielęgnacja twarzy i jakie błędy popełniałam na co dzień. Kremy które zostały mi zaproponowane sprawdzają się. Każdego ranka miałam problemem z mocno napiętą skórą, dzięki stosowaniu poleconych kosmetyków problem tak naprawdę zniknął.

Jestem dwa tygodnie po zabiegu i mogę potwierdzić, że przy stosowaniu zaleconej domowej pielęgnacji efekt długo się utrzymuje. Nadal widać efekty zabiegu! Ostatnio żyję dość intensywnie i nie zawsze znajduję czas, aby w należyty sposób zadbać o moją skórę. Pamiętajcie, że to właśnie Twarz jest naszą wizytówką, którą powinniśmy się chwalić, bez względu gdzie pracujemy i jak ważną funkcję pełnimy.

Chcesz być ze mną na bieżąco? Poznawać wszystkie przepisy zanim pojawia się na blogu ? Masz ochotę na codzienną dawke motywacji ? Dołącz od mojej grupy już dziś i ciesz się wszystkim jako pierwszy z dużą dawką motywacji i zdrowego podejścia do życia 🙂  Kliknij w zdjęcie i dołącz do mojej grupy!
>>kilkinij w zdjęcie i ciesz się tym wszystkim jako pierwszy<<