Max Premium Burgers

Written by martoszka

Max Premium Burgers to nowa burgerownia na mapie Wrocławia. Jest to szwedzka sieciówka, która otworzyła pierwszy lokal w Polsce, w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Nie jest to kolejny zwykły fast food, jest bardziej konkurencją dla naszych lokalnych burgerowni! Dzień przed oficjalnym otwarciem odbył się specjalny event, gdzie z kilkoma innymi blogarami i czytelnikami (którzy wygrali w konkursie wejściówki) kosztowaliśmy ofertę Max Premium Burgers. Jesteście ciekawi, co warto zamówić w Max’ie i czym dokładnie się wyróżnia? Czytaj dalej 🙂

Max Premium Burgers

Czym wyróżnia się Max Premium Burgers?

Nie ważne, jak jesz, czy jakiej diety się trzymasz – znajdziesz coś dla siebie. W menu są burgery w wersji wegańskiej, wegetariańskiej, jak i paleo. Do tego, w każdym burgerze można zamienić zwykłą bułkę na bezglutenową, a jeśli nie jemy pieczywa to na liście sałaty! Dla mnie najciekawszym był Halloumi Burger – mega ciekawy i wyrazisty w smaku, a zaraz za nim ich klasyk, czyli Frisco Burger z dużą ilością świeżych warzyw i idealnie rozpływającym się serem.

Max Premium Burgers

„Ślad klimatyczny”

Max Premium Burgers nie skupia się jedynie na tym, żeby dobrze karmić. Ważna dla nich jest również ekologia. W menu znajduje się informacja o wyliczonej ilość wyemitowanego dwutlenku węgla oraz liczba drzew potrzebna do jego neutralizacji  tzn. „ślad klimatyczny”. Firma sadzi tyle drzew w Ugandzie i Malawi, by zniwelować swój wpływ na środowisko.

Max Premium Burgers

Wystrój lokalu

Od razu po wejściu do lokalu widać skąd wywodzi się marka. Całość jest wykończona w skandynawskim styl. Dominuje biel, czerń, stal i drewno.Na wprost od głównego znajduje się ściana ze „schodkami” i stolikami, które są ustawione znacznie wyżej niż reszta – dodaje to unikatowego wystroju wnętrzu.

Chcesz być ze mną na bieżąco? Masz ochotę na codzienną dawke motywacji ? Polub mój fanpage na facebooku i nie przegap, ani jednego wpisu 🙂