Postanowienia Noworoczne 2017

Written by martoszka

Udało mi się w zeszłym tygodniu podsumować rok, przyszła teraz pora na postanowienia noworoczne 2017. Cele, które sobie postawiłam odbiegają od zeszłorocznych. W zeszłym roku miałam znacznie więcej pracy nad sobą pod względem fizycznym. Postanowienia noworoczne 2017 roku skupiają się na moim wewnętrznym rozwoju. Głównie praca nad sobą i rozwój w dziedzinach, w których zawsze chciałam zacząć działać, a nigdy nie potrafiłam się zmobilizować. Chce też lepiej planować, czemu? Chciałabym między tym wszystkim, co robię znaleść czas na chwile dobry serial, czy kawę z przyjaciółką i nie czuć się cały czas zabieganą.

postanowienia noworoczne

1. Detoks Cukrowy 

W ciagu ostatniego roku na tyle pracowałam nad sobą, nie jadłam za dużo słodyczy. się. Potrafiłam je ograniczyć. Teraz tak naprawdę jem jedynie „zdrowe słodycze”, które sama zrobię/upiekę. Oczywiście zdarza mi się, że mam ochotę na czekoladę czy na żelki- nie odmawiałam sobie tego. Dzisiaj chce spróbować odciąć się od wszystkich słodycz i węglowodanów, które często pod koniec diety pojawiały się częściej niż powinny ;). Detoks ma być powrotem na dobre tory i początkiem trzymania – „czystej michy” po świątecznych i sylwestrowych szaleństwach!

postanowienia noworoczne 2017

2. Systematyczne blogowanie

Bardzo to lubię i cieszę się, że wróciłam do tego w zeszłym roku. W tym roku chce traktować to bardziej poważnie, chciałabym aby posty pojawiały się  dwa razy w tygodniu. Chciałabym, żeby pojawiało się głównie więcej przepisów.  W tym postów w innych kategoriach, które niż są do tego czasu. Mam nadzieję, że też się mną nie przejecie (a nawet jeśli to napewno będzie smacznie 😉 ).

postanowienia noworoczne 2017 martoszka

3. Lepsza znajomość swojej wartości.

Chyba nie trzeba za dużo tłumaczyć, po prostu chciałabym bardziej doceniać jaka jestem, jak wyglądam i co potrafię.  Jeden z najważniejszych celów dla mnie i chyba najtrudniejszych na ten rok.

postanowienia noworoczne 2017

4. Wiecej czasu dla siebie

Wydaje mi się, że jest to łatwiejsze niż się wydaje. Wydaje mi się, że rozwiązaniem jest planowanie. Czasem brakuje mi w ciągu dnia godziny, którą mogłabym poświęcić dla siebie. W tym roku mam nadzieję, że kalendarz wytrzyma ze mną dłużej niż 3 miesiące i będzie to rozwiązaniem. Na dzień dzisiejszy potrafię znaleść czas na wszystko, ale nie na siebie, chciałabym wybierać tak zadania, aby nie pracować „na darmo”, a każde zadanie było wartościowe (oczywiście te, które zależą odemnie 😉 ) .

postanowienia noworoczne 2017

5. Podróżowanie przynajmniej tyle samo co w poprzednim roku

W 2016 roku wyjechałam przynajmniej w 15 razy. Zwiedziłam Tajlandię, co było jednym z moich największych marzeń i wiele miejsc w Polsce i Europie. W tym roku chciałabym wrócić do Azji (mam nadzieję, że się uda). Choć w styczniu zaczyna się sesja to planem na styczeń jest Trójmiasto (już zaliczone) i w połowie miesiąca jadę do Poznania.

6.  Systematyczne treningi, aby utrzymać sylwetkę.

W zeszłym roku walczyłam o sylwetkę, chciałabym jeszcze nad nią trochę popracować, a przynajmniej ją utrzymać. Dietę zaczynam z detoksem cukrowym. Dieta to tylko część efektów, zależy mi aby jednak systematycznie trenować. Trzy treningi w tygodniu wydają mi się optymalne, choć jeśli w uda się więcej będę z siebie dumna.

A jak wygląda Wasza lista postanowień noworocznych?  Zakładacie rewolucyjne zmiany na ten rok? Dajcie znać w komentarzach 😉

Chcesz być ze mną na bieżąco? Poznawać wszystkie przepisy zanim pojawia się na blogu ? Masz ochotę na codzienną dawke motywacji ? Dołącz od mojej grupy już dziś i ciesz się wszystkim jako pierwszy z dużą dawką motywacji i zdrowego podejścia do życia 🙂

dołącz do mojej grupy