Prezenty świąteczne w dobrej cenie

Written by martoszka

Dzisiaj (jak to u mnie zawsze bywa) na ostatnią chwilę mam dla Was mały przewodnik – prezenty świąteczne w dobrej cenie. Jak wiecie jest mi bardzo blisko do polskich twórców (przez 2 lata prowadziłam o nich portal). Dzisiaj uważam, że święta to świetna okazja, aby podarować coś mało komercyjnego, coś od serca. Nie banalnego, takie prezenty przeważnie wydają nam się drogie, ale takie być nie muszą! Chciałabym Wam w tym okresie podarować coś od siebie, za to że jesteście ze mną (więcej informacji >>tutaj<<). Wracając do przeglądu znajdziesz tutaj prezenty świąteczne w dobrej cenie dla każdego, dla mamy, przyjaciółki, czy dla chłopaka. Dla fanów designu i nie tylko.

Plakaty

prezenty świąteczne w dobrej cenie

Napewno znacie osoby, które mają pięknie urządzone swoje cztery ściany, ale brakuje w nich tego „czegoś”, tym czymś może być plakat. Ciekawe a zarazem bardzo proste oferuje noo.ma. Start-up, który ruszył nie dawno, oferujący od kartek świątecznych, poprzez plakaty, do mebli, które totalnie przypadły mi do gustu. Jest to idealne rozwiązanie na prezenty świąteczne w dobrej cenie. Na start do 18 grudnia oferują rabat -10% na kod : FRESHSTART.

Kubki

prezenty świąteczne w dobrej cenie

Kubek wydaje się banalnym pomysłem, ale nie zgnieciony kubek? Już nie do końca! Jędrki oferują duży wybór kubków.  W tym gniecionych w cenie poniżej 40 zł, do tego można go spersonalizować. Nie ma większej radości niż prezent, który zaskoczy a zarazem jest użyteczny.

prezent świąteczny w dobrej cenie

Do tych kubków mam znaczny sentyment – for.rest przez pewien czas zasilał mnie w unikatowe prezenty świąteczne w dobrej cenie dla moich przyjaciół! Mają zwierzęce wzory i są na tyle różne, a zarazem urokliwe, że sama się w nich zakochałam. Pamiętam, jak zaczynali posiadali jeden rodzaj kubków, dzisiaj mają dwa kształty, różne rozmiary. W ostatnim czasie zaczęli tworzyć akcesoria kuchenne – deski w kształcie zwierząt rządzą!

Skarpetki

prezenty świąteczne w dobrej cenie

Wydawało by się, że skarpetki to banalny i już przejedzony prezent. Nic mylnego! Skarpetki wróciły już jakiś czas temu do łask, czemu? Bo przestały być banalne i stały się uzupełnienie stylizacji i dają możliwość wyrażenia siebie w dyskretny a zarazem wymowny sposób. Duży wybór sezonowych i nie tylko znajdziecie u Many Mornings – w cenie 25 zł/parę.

Kalendarze

prezenty świąteczne w dobrej cenie

Zakup kalendarza zostawiam sobie zawsze na ostatnią chwilę. Jeśli twój przyjaciel też, jest to super rozwiązanie na prezent świąteczny w dobrej cenie, kalendarze zwykle nie przekraczają 50zł. Różnotematyczne, dla fanów gotowania, jak ten – Sezonownik (45zł) , bardziej ironiczny z rysunkami Antka Wajdy- Kalendarz Chaosu (teraz 25zł).

Coś zupełnie innego

prezenty świąteczne w dobrej cenie

Moje dzisiejsze odkrycie, szukając bardziej „odjechanych” prezentów, znalazłam to cudo! Plantarium – pracownia artystyczna tworząca kompozycje roślinne. Głównym atutem tych cudów, jest to że nie wymagają za dużego zaangażowania właściciela, a zarazem dodają unikatowego klimatu. Nie tylko dinozaury (45zł) , też szklane kule, jeśli szukasz czegoś minimalistycznego, napewno znajdziesz coś dla swoich bliskich!

Chcesz być ze mną na bieżąco? Poznawać wszystkie informacje zanim pojawia się na blogu? Masz ochotę na codzienną dawke motywacji? Dołącz od mojej grupy już dziś i ciesz się wszystkim jako pierwszy z dużą dawką motywacji i zdrowego podejścia do życia 🙂

dołącz do mojej grupy