Szybka zdrowa przekąska

Written by martoszka

Szybka zdrowa przekąska, czyli wafle kukurydziane z masłem orzechowym i bananem są moim ulubionym posiłkiem, kiedy nie mam czasu na przygotowanie czegoś do zjedzenia po protreningu. Ma ono wiele zalet, ale największą jest to że możemy przygotować je w 3 min, a do tego nie ma nic smaczniejszego! Wafle kukurydziane, są fajną alternatywą dla wafli ryżowych. Są świetnym źródłem węglowodanów złożonych, które powinniśmy uzupełnić po wysiłku fizycznym. Wafle firmy Bio Village dostępne są w E.Leclerc są super cieńkie. Jeden wafel waży 5g, czyli możemy nimi oszukać głowę, że zjedliśmy więcej. Jedząc tyle samo (zwykłe wafle ryżowe ważą ok.10g, czyli 2 razy więcej).

szybka zdrowa przekąska

Szybka zdrowa przekąska – składniki:

6 wafli kukurydzianych (ja użyłam Bio Village dostępne w E.Leclerc)
3 łyżki masła orzechowego (25g)
60g banana

szybka zdrowa przekąska

Szybka zdrowa przekąska – Jak przygotować ?

Wafle posmaruj masłem orzechowym, banana pokrój na plasterki, poukładaj na waflach. Naprawdę jest to proste, a smakuje naprawdę cudownie!

Jeśli chcesz nadać dodatkowego smaku polecam posypać lekko cynamon, jako inny dodatek również sprawdzi się gorzka czekolada starta na wiórki.
szybka zdrowa przekąska

Szybka zdrowa przekąska zawiera 312kcal, czyli B 9,5 | T13 | W39

szybka zdrowa przekąska

Chcesz być ze mną na bieżąco? Poznawać wszystkie przepisy zanim pojawia się na blogu ? Masz ochotę na codzienną dawke motywacji nie tylko do zdrowego jedzenia  Dołącz do mojej grupy już dziś i ciesz się wszystkim jako pierwszy z dużą dawką motywacji do robienia fajnych rzeczy i zdrowego podejścia do życia 🙂
Kliknij w zdjęcie i dołącz do mojej grupy!